Katalog produktów

Cellulit i wyszczuplanie

Pośród urządzeń kosmetycznych, które wyszczuplają i redukują cellulit znalazły się kombajny kosmetyczne, żelazka antycellulitowe i wiele innych aparatów do modelowania sylwetki. Maszyny te stanowią niezbędne wyposażenie każdego, profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, czy SPA. Obecnie zabiegi redukujące skórkę pomarańczową cieszą się dużą popularnością wśród pacjentek, dlatego warto zainwestować w te urządzenia kosmetyczne, które przynoszą najlepsze efekty.

Dlaczego warto wybrać kombajn kosmetyczny do walki z cellulitem?

Wielofunkcyjny kombajn kosmetyczny Proslim Vacu to maszyna, która umożliwia nie tylko skuteczną redukcję cellulitu, ale również wyszczuplanie i modelowanie sylwetki. Wszystko to można osiągnąć dzięki rozbudowanym funkcjom kombajnu, który składa się z 5 części:

  • żelazko antycellulitowe działa na zasadzie masażu próżniowego, który rozbija cellulit,

  • push up odpowiada za rytmiczny masaż gimnastykujący skórę pośladków,

  • grzebień przeciwzmarszczkowy miejscowo stymuluje pośladki mikroprądem i światłem LED,

  • ultradźwięki ze światłem LED rozbijają tkankę tłuszczową, jednocześnie dotleniając ją, poza tym zwiększają przepuszczalność błon komórkowych,

  • krioterapia i mezoterapia bezigłowa sprawdzają się do lepszego wchłaniania kosmetyków antycellulitowych, a także pod wpływem niskiej temperatury niszczy komórki tłuszczowe.

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej znajdzie zastosowanie w każdym salonie piękności. Specjalistom, którzy realizują wizyty domowe u swoich pacjentów polecamy z kolei wersję mini - mieści się w walizce i bez trudu zabierzesz ją wszędzie ze sobą.