KNOW-HOW I PROGRAM FRANCZYZOWY

Firma ABACOSUN powstała w 1995 roku i od początku swojej działalności wyposaża gabinety kosmetyczne oraz wdraża innowacyjne metody zabiegowe. Dzisiaj ABACOSUN jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce w swojej branży.


Stabilna sytuacja finansowa, wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowane know-how pozwoliło nam opracować unikalny program franczyzowy. Oferujemy 5 pakietów franczyzowych, w tym  ekskluzywny  i o niskim wkładzie  własnym:

  • Gabinety Partnerskie korzystające z naszego programu otrzymują gotowe narzędzia ułatwiające pracę, zyskują atut rozpoznawalności oraz oszczędzają znaczne środki na kosztach reklamy.
  • Gwarantujemy najlepszą jakość obsługi na każdym etapie współpracy, kompleksowe  wsparcie merytoryczne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie marketingu, konfiguracji sprzętu oraz usług finansowo-księgowych.
  • Unikalność franczyzy ABACOSUN oznacza także brak konieczności dzielenia się zyskiem. Jest to najbardziej korzystna i elastyczna oferta franczyzy na rynku polskim.
  • Kalkulator rentowności - zobacz więcej

Nasz zespół specjalistów  udzieli Ci wyczerpujących informacji,  pomoże wdrożyć franczyzę i udzieli wsparcia:

Systemy franczyzowe:

Informacje o franczyzie, wdrożenie:

Opiekun klienta, szkolenia

Otwórz Salon Urody w oparciu o wieloletnie doświadczenie ABACOSUN i sprawdzony model biznesowy.