Katalog produktów

Produkty

Profesjonalne produkty do gabinetów kosmetycznych

Sklep internetowy Abacosun oferuje profesjonalne zaopatrzenie do salonów i gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej, a także SPA. W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia do wykonywania zabiegów, profesjonalne kosmetyki do twarzy i ciała, a także fotele kosmetyczne.  Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy - skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać najlepsze produkty do Twojego gabinetu kosmetycznego.

Kosmetyki pielęgnacyjne

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży kosmetycznej, wiemy, co jest skuteczne, a także, w co warto zaopatrzyć swój salon, by zyskać uznanie klientów. W katalogu produktów znajdziesz profesjonalne kosmetyki do twarzy i ciała, maseczki do twarzy, peelingi i wiele innych produktów pielęgnujących, pochodzących od producentów z najwyższej półki. Poza zaopatrzeniem do codziennej pielęgnacji, zakupisz również specjalistyczne preparaty do zabiegów, takich jak mezoterapia.


Nowoczesne urządzenia

Urządzenia kosmetyczne oraz medyczne, które posiadamy w naszej ofercie wykorzystują najnowsze technologie oraz zapewniają skuteczność wykonywanych zabiegów. Oferujemy aparaty do bezinwazyjnego liftingu, odmładzania skóry, wyszczuplania oraz zabiegów specjalistycznych. Należą do nich między innymi, zamykanie naczynek krwionośnych, usuwanie tatuaży, usuwanie brodawek, spłycanie blizn.