Katalog produktów

Urządzenia do mezoterapii igłowej i bezigłowej

Oferta większości salonów kosmetycznych bogata jest w zabiegi odmładzające, antycellulitowe i odchudzające. Zabiegi te wykonasz przy użyciu profesjonalnego sprzętu do mezoterapii igłowej i bezigłowej.

Mezoterapia igłowa - dostępne urządzenia

W naszym sklepie internetowym posiadamy aparaty do mezoterapii mikroigłowej - bardzo łatwe w użyciu, o kompaktowej, nowoczesnej budowie: Dr Dermic i AMTS-H. Te urządzenia kosmetyczne są automatyczne, posiadają regulację częstotliwości i głębokości nakłuć. Dzięki temu można nimi wykonać precyzyjną aplikację preparatów w głąb skóry oraz stymulację procesów regeneracyjnych. Precyzyjne wykonanie i zastosowanie najnowszych technologii do produkcji tych urządzeń daje gwarancję, że wykonane zabiegi będą bezpieczne, delikatne dla skóry i wyjątkowo skuteczne.

Aparaty do mezoterapii bezigłowej

Mezoterapia bezigłowa odbywa się bez naruszania naskórka, za pomocą fal radiowych - tzw. elektroporacji. Warto zaopatrzyć swój gabinet w kombajn kosmetyczny - urządzenie multifunkcyjne do twarzy i do ciała, aby zawrzeć w swej ofercie zabiegi upiększające dla osób, które szczególnie boją się igieł. Poza tym urządzenie przenika do głębokich warstw skóry w sposób nieinwazyjny, a wybrany preparat wchłania się dzięki mocy fali elektromagnetycznej.