Gabinet Kosmetyczny Kamila Pliszka

Firma Abacosun to profesjonalizm i solidność. Jestem w pełni usatysfakcjonowana ze współpracy z nimi. Od wielu lat pracuję na kosmetykach Viviean oraz De Noyle's ze wzgledu na jakość, bezpieczeństwo i efektywność. Godne pochwały są też opakowania kosmetyków, szczególnie Viviean- eleganckie i klasyczne. Polecam też Ziemię Wulkaniczną oraz woski RICA. Miałam przyjemność pracować na urządzeniach takich jak żelazko antycellulitowe, fale radiowe, jak również bywać na szkoleniach z innego sprzętu, który jest bardzo dobry, praca na nim to przyjemność, a efekty- powiem szczerze- rewolucyjne. Natomiast szkolenia bardzo profesjonalnie przeprowadzone przez doświadczone osoby z ogromną wiedzą. Szczerze polecam firmę również za świetny i miły kontakt.

Kamila Pliszka, Gabinet Kosmetyczny, Ruciana Nida, ul. Słowiańska 19a, mail: estetyka_kama@o2.pl

Studio Urody Beauty

Z firmą ABACOSUN współpracujemy od kilku lat i jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Jesteśmy zadowoleni ze sprzętu, który został zakupiony w firmie, jak również z solidnej i służącej radą obsługi. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała nadal.

Pozdrawiam. Iwona Lewandowska, Studio Urody Beauty, Żuromin, ul. Wetmańskiego 28

Salon Fryzjersko-kosmetyczny "ULA"

Polecam firmę Abacosun jak i również dziękuję za wieloletnią współpracę. Polecam również produkty tej firmy.

Salon Fryzjersko-kosmetyczny "ULA" Grodzisk Mazowiecki, ul. Mikołaja Kopernika 10

Salon Kosmetyczny "Vernis"

Polecam współpracę z firmą ABACOSUN- personel wykwalifikowany, cierpliwy i zawsze służący radą.

Ewa Tymińska, Salon Kosmetyczny "Vernis", ul. Gen. Gorbatowa 7b/11b, 07-410 Ostrołęka.www.vernis.com.pl

Salon Urody Victoria

Kosmetyki z Abacosun poznałam w 2008 roku. Od tego czasu nie używam innych, z niecierpliwością czekam na nowości. Wypróbowałam wszystkie zestawy do pielęgnacji twarzy i ciała, nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeśli używane są systematycznie działają. Szczególnie peelingi, efekt jest widoczny natychmiast. Nie jest to tylko moja opinia, ale również moich klientek. Te które spróbowały raz, zamawiają następne i są zachwycone. Poleca wszystkim kobietom, nie bójcie się Panie Nowości. Abacosun jest rewelacyjną firmą. Można wybrać zestaw w zależności od potrzeb. Piękny zapach i efekt po ich stosowaniu daje poprawę nastroju, poczucie świeżości, czystości, możemy być kobiece, eleganckie i dowartościowane za niewielką cenę. Jeszcze raz gorąco polecam.

Dorota Boboska. Salon Urody Victoria. Łódź.