Urządzenie Lamprobe

Studio Piękności Agnes

Lamprobe otworzył przede mną nieprawdopodobne możliwości. Wspaniale sprawdza się zarówno przy zamykaniu naczynek krwionośnych, jak i usuwaniu brodawek, skóra po zabiegu goi sie szybko nie pozostawiając blizn ani przebarwień, a efekty zabiegowe widoczne są natychmiast. Urządzenie jest łatwe w obsłudze, dzięki temu urządzeniu salon zdobył szerokie grono zadowolonych klientów. Nie wyobrażam sobie mojego gabinetu bez tego wspaniałego urządzenia.

Agnieszka Ostańska-Pawelec, Studio Piękności Agnes, ul. Sieroszewskiego 23, Puławy

Kosmetyka Upiększająca Agnieszka Skowrońska

Urządzenie Lamprobe posiadam pół roku, a już jestem w nim zakochana. Świetnie przysusza ropne krosty, zamykanie naczynek odbywa się szybko i bez nieprzyjemnego zapachu palącej się skóry. Włókniaki znikają, a skóra goi się super. Polecam!

Agnieszka Skowrońska, Kosmetyka Upiększająca, Zielonka k. Warszawy, ul. Powstańców 4

Gabinet Kosmetyczny Ewelina Popczyk

Na urządzeniu Lamprobe pracujemy około 2 lat, więc całkowicie opanowałyśmy jego wielofunkcyjność. Idealnie sprawdza się przy zamykaniu naczyń, jak i usuwaniu zmian skórnych takich jak na przykład włókniaki, nie zostawiając śladów po zagojeniu się rany, co niestety cechowało kazdą inną metodę. Wspaniałą cechą jest również to, że przy zamykaniu naczyń efekt jest natychmiastowy, a dyskomfort dla klienta przy wykonywaniu zabiegu łatwy do opanowania. Bardzo cenimy sobie również zaletę, że za pomocą Lamprobe możemy dotrzeć z łatwością i bez ryzyka do trudno dostępnych miejsc na skórze, jak np. powieka. Doskonale goją się różnorodne zmiany ropne trądzikowe, osuszane za pomocą Lamprobe. Ważną zaletą jest to, że zabieg na Lamprobie możemy wykonać po wykonaniu tradycyjnej usługi kosmetycznej bez jakichkolwiek ograniczeń.

Serdecznie Polecam! Ewelina Popczyk, Gabinet Kosmetyczny, ul. Gałeczki 6, 41-500 Chorzów, tel.506 181 680

Gabinet Kosmetyki Estetycznej "Wy-Spa"

Urządzenie Lamprobe wykorzystuję w gabinecie od 6 miesięcy z ogromnym powodzeniem w zabiegach, a co za tym idzie zadowoleniem klientów (pacjentów). Precyzja i bezinwazyjność z jaką można wykonywać zabiegi daje maksymalne efekty terapeutyczne z jednoczesnym zminimalizowaniem czasu ich wykonywania oraz minimalnym uczuciem bólu, często określanym przez samych klientów jako dyskomfortem łatwym do opanowania. Opinia klientów jest bezcenna, biorąc pod uwagę fakt, że w dużej mierze są to osoby z problemami popękanych naczynek, które nie po raz pierwszy szukają pomocy w zażegnaniu kłopotu. Urządzenie świetnie sprawdza się przy problemach z drobnymi prosakami głównie w miejscach wyjątkowo delikatnych i trudnych do ewakuowania dotychczas znanymi metodami manualnymi (np.: na powiece). Podobnie sprawa wygląda z usuwaniem włókniaków różnej wielkości bez pozostawienia śladów po wygojeniu. Lamprobe jest urządzeniem godnym polecania.

Małgorzata Oźmina-Łukowska, Gabinet Kosmetyki Estetycznej "Wy-Spa", ul. Żabikowska 66/Ip, Luboń k. Poznania, www.wy-spa.com

Gabinet Kosmetyki Pielęgnacyjnej i Estetycznej Afrodyta

Urządzenie Lamprobe to nowoczesne rozwiązanie wielu problemów skórnych, z którymi boryka się miliony kobiet i mężczyzn. Mikrochirurgia naczyń krwionośnych za pomocą urządzenia firmy Abacosun jest wysoce skuteczna, efektywna i bezbolesna. Daje możliwość nieinwazyjnego usunięcia wielu problemów skórnych w sposób bezbolesny, bezpieczny i trwały. Klientki mojego gabinetu są bardzo zadowolone z efektów zabiegów wykonywanych za pomocą urzadzenia Lamprobe, które spełnia najwyższe standardy współczesnej kosmetyki i medycyny estetycznej. Efektywność urządzenia jest porównywalna do laserów CO2. Szybkie, bezbolesne, efektywne, dające trwałe efekty zabiegi to właśnie Lamprobe, jedno z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych medycyny estetycznej. Serdecznie polecam.

Ewa Dyderska. Gabinet Kosmetyki Pielęgnacyjnej i Estetycznej Afrodyta, ul. Grodzka 6a, 26-400 Przysucha, salon.afrodyta@interia.pl

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Cosmodern

Na zakup urządzenia Lamprobe zdecydowałam się w zeszłym roku i nie żałuję swojej decyzji. Jestem pozytywnie zaskoczona jakie efekty można uzyskać stosując Lamprobe. Aparat jest bardzo prosty w obsłudze, zabiegi trwają zaledwie kilka minut, nie wymagają stosowania znieczulenia i jest w pełni bezpieczny. Na efekty nie trzeba długo czekać. Dużym plusem jest możliwość wykonania zabiegu w trakcie innej usługi. Pomimo lekkiego dykomfortu podczas zamykania naczynek klientki sa zadowolone z efektów.

Magdalena Szymura, Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Cosmodern,ul. Jastrzebska 6/5, Rybnik