De Noyle's

De Noyle's - Collagene - 10x2ml

 • Przeciwzmarszczkowe ampułki zawierają kombinację  aktywnych peptydów i protein, które  polepszają  poziom kolagenu w skórze, działają ujędrniająco i  nawilżająco. Jest to  doskonała kuracja dla cer dojrzałych, odwodnionych i  w przypadku zmarszczek, gdyż:

  • pomaga utrzymać właściwy poziom kolagenu
  • nawilża i zwiększa elastyczność skóry
  • polepsza gęstość skóry
  • wygładza zmarszczki

  pojemność: 10x2ml

  Preparat zawiera kolagen morski nadający skórze jędrność i delikatność oraz trylagen® będący kombinacją aktywnych peptydów i protein.

   

  KOLAGEN MORSKI  Kolagen tworzy sieć nadającą skórze właściwą strukturę,  elastyczność i wytrzymałość. Jest łatwo wchłaniany, zatrzymuje wodę i nawilża skórę.

  Zmarszczki powstają w procesie starzenia, gdy zmniejsza się ilość oraz zmienia jakość kolagenu i innych protein obecnych w skórze. Dostarczenie dodatkowego kolagenu zapobiega i odwraca działanie tego procesu. 

  TRYLAGEN® Kombinacja aktywnych peptydów i protein, która pomaga utrzymać właściwy poziom kolagenu zapewniając skórze zdrowszy i młodszy wygląd.

  Podczas procesu starzenia się synteza kolagenu jest zredukowana i następuje degradacja i dezorganizacja włókien kolagenowych, co skutkuje uszkodzeniem tkanki łącznej, utracie elastyczności i prowadzi do powstawania zmarszczek.

   Trylagen®  oddziaływuje na  3 fazy kolagenu.  Aktywuje syntezę kolanu, kontroluje fibryle kolagenowe i hamuje destrukcję enzymatyczną zapobiegając nadmiernemu uszkodzeniu kolagenu w starzejącej się skórze.

   

   


0,00 zł