De Noyle's

De Noyle's - Mask Astringente - 500ml

 • Relaksująca i lekko napinająca maska. Stosowana po oczyszczaniu działa łagodząco i ściąga rozszerzone pory. Preparat jest  wzbogacony aktywnym składnikiem neurokosmetycznym, który redukuje podrażnienia.

  • regeneruje skórę
  • łagodzi podrażnienia
  • absorbuje nadmiar sebum i oczyszcza skórę
  • zmniejsza i odblokowuje pory

  pojemność: 500ml

  Aktywna maska polepsza stan skóry po oczyszczaniu mechanicznym i jest pomocna przy zwalczaniu trądziku. Maska Astringente jest polecana dla każdego rodzaju skóry( za wyjątkiem wrażliwej),  a  w szczególności tłustej i mieszanej. 

   

  Aktywne składniki i ich działanie:

  GLINKA Z MORZA ŚRODZIEMNEGO -  jest bogata w minerały i  mikroelementy niezbędne dla utrzymania zdrowej skóry. Polepsza dotlenienie i ujędrnia skórę.

  Kaolin  eliminuje nadmiar tłuszczu i oczyszcza. 

  MEDIACALM ® pozyskany z Punarnavy:

  - chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska, zmian temperatury, zanieczyszczenia i stresu biologicznego, czyli  cyklu menstruacyjnego, zmian nastroju

  - ogranicza uwalnianie neuroprzekaźników odpowiedzialnych za typowe reakcje dla cer wrażliwych, czyli  zaczerwienienia, couperose, przedwczesne starzenie się skóry

  - zwiększa  wytwarzanie neuroprzekaźnika  ograniczającego stany zapalne. 

  p-REFINYL® - wyciąg z nasion soczewicy. Posiada szerokie spektrum działania: zmniejsza rozszerzone pory, redukuje wydzielanie sebum, wpływa matująco. Skóra staje się lepiej napięta i gładsza.

  KWAS SALICYLOWY działa eksfoliacyjnie i  penetruje pory co czyni go skutecznym w przypadku wyprysków.

  CYNK  pełni ważną rolę w regulacji wydzielania sebum i polpesza odnowę komórkową. 

   

   


0,00 zł