De Noyle's

De Noyle's - Composet Reafirmante - 12x10ml

 • Ampułki ujędrniające stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Działają regenerująco i ujędrniająco. Polecane są  także przy cellulicie i do zabiegów  wyszczuplających.

  Skuteczne, aktywne składniki ampułek:

  • wzmacniają tkankę łączną
  • polepszają elastyczność i napięcie  skóry
  • działają regenerująco

  pojemność: 12x10ml

  AKTYWNE SKŁADNIKI i ich działanie:

  SI-MATRIX®  polega na połączeniu dwóch biotechnologii:

  struktur zamykających organiczny silikon w mikrokapsułki oraz  filmu molekularnego, który go dostarcza  tak długo jak skóra tego potrzebuje.

  Ten składnik o złożonym działaniu posiada silne działanie wzmacniające tkankę łączną i  polepszające  elastyczność skóry.

  GLIKONOLAKTON posiada silne właściwości nawilżające oraz zmniejsza utratę wody przez skórę. Wzmacnia jej barierę ochronną, polepsza elastyczność i pomaga zmniejszyć zmarszczki.

  WYCIĄG Z GRZYBÓW SHIITAKE  jest bogaty w oligosacharydy i kwasy uronowe, które utrzymują dobrze nawilżoną skórę. Ponadto poprawia elastyczność i napięcie skóry.

  WYCIĄG ZE SPIRULINA  Mikro alga bogata w mikroelementy, proteiny, witaminę E i beta-karoten. Działa stymulująco i ujędrniająco.

  KOMPLEKS MAKRO  I MIKROELEMENTÓW w tym magnez, miedź, cynk żelazko. Dociera do komórek skóry tam,  gdzie niezbędne jest jego działanie. Zapewnia energię i zdrowie komórkom skóry.

   


0,00 zł