Lasery kosmetyczne

Laser diodowy marki Lumedin przeznaczony jest do depilacji. Wszystkie produkty pochodzące od tego producenta odznaczają się łatwością w użytkowaniu – do każdego pacjenta można indywidualnie dostosować parametry, bez ryzyka poparzenia. Dostępny laser kosmetyczny sprawdzi się podczas depilacji twarzy, ramion, pach, bikini, pleców, nóg. Dzięki temu, że promieniowanie, które emituje laser diodowy, absorbuje melaninę, usuwanie owłosienia jest bezpieczne, prawie bezbolesne i nie podrażnia skóry.

Stawiamy na bezpieczeństwo pacjenta

Dostępne w naszym sklepie internetowym urządzenia kosmetyczne przeznaczone są do wyposażenia luksusowych gabinetów kosmetycznych i SPA. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które pozwolą na wykonywanie profesjonalnych zabiegów upiększających, z uwzględnieniem zdrowia i bezpieczeństwa pacjenta. Każdy laser i inne urządzenie do wykonywania zabiegów kosmetycznych zostało wykonane przez renomowanego, światowego producenta przy użyciu najnowszych technologii. W związku z tym cena dostępnych w naszym sklepie produktów odpowiada ich jakości.

Zapytaj o poradę

W razie pytań dotyczących wybranego lasera do depilacji lub innego urządzenia do zabiegów kosmetycznych, zachęcamy do kontaktu. Specjaliści pracujący w Abacosun chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.