Masaż twarzy

Zaletą masażu twarzy jest to, że pobudza krążenie, a przy użyciu odpowiednich kosmetyków może mieć działanie liftingujące, odżywiające i upiększające. Jeżeli w swoim gabinecie SPA wykonujesz masaż twarzy, to powinnaś wyposażyć go w kosmetyki i olejki przeznaczone specjalnie do tego zabiegu, a także do wszystkich rodzajów cery. W naszym sklepie znajdziesz kosmetyki do masażu twarzy sprawdzonych marek Viviean i De Noyle’s.

Jakie preparaty do masażu twarzy wybrać?

Olejki do masażu twarzy Viviean zostały stworzone z myślą o odżywieniu i regeneracji cery. Dzięki naturalnym składnikom produkty te mogą być stosowane na skórze suchej, normalnej, mieszanej, a także dojrzałej. Pośród kosmetyków do masażu Viviean posiadamy również żel Biogenera i Hydra Liquid. Z kolei firma De Noyle’s specjalizuje się w kremach do masażu, które nadają się zarówno do twarzy, jak i do całego ciała. Ich największą zaletą są relaksujące zapachy, które sprawiają, że zabieg masażu staje się jeszcze bardziej odprężającym doświadczeniem.

Wyszczuplające działanie masażu

Masaż to również zabieg wykorzystywany do walki z cellulitem. W naszej ofercie znajdziesz np. kombajn kosmetyczny , który działa wyszczuplająco na wybrane partie ciała. W terapii antycellulitowej świetnie sprawdza się masaż wykonany specjalistycznymi preparatami, do których należy np. oliwka do masażu antycellulitowa . Te oraz wiele innych profesjonalnych produktów znajdziesz w naszym sklepie Abacosun!