Peeling

W naszym sklepie internetowym posiadamy profesjonalne urządzenia kosmetyczne - sprzęt do wykonywania zabiegów złuszczania naskórka, np. mobilne urządzenie do peelingu kawitacyjnego, czy Affinity. Te nowoczesne aparaty spełniają wiele funkcji, dzięki którym wykonasz szereg zabiegów upiększających w swoim gabinecie kosmetycznym.

Peeling kawitacyjny - dlaczego warto?

Peeling kawitacyjny to zabieg głęboko oczyszczający, podczas którego skóra poddawana jest ultradźwiękom. Obecnie jest to jeden z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych na twarz, dlatego w Twoim salonie nie może zabraknąć odpowiedniego sprzętu do peelingu!

Jak działa urządzenie do peelingu kawitacyjnego?

Specjalny sprzęt przeznaczony do peelingu kawitacyjnego posiada głowicę, która emituje fale ultradźwiękowe. Skóra rozgrzewa się, dzięki czemu polepsza się przepływ krwi, a także praca tkanek i mięśni. Wykonywany w tym czasie masaż regeneruje komórki, co przekłada się na zdrowy i promienny wygląd cery po zabiegu. Skóra po peelingu kawitacyjnym jest odpowiednio przygotowana do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych, zdecydowanie lepiej wchłania substancje aktywne i składniki odżywcze.

Efekty po zabiegu

Do podstawowych efektów peelingu kawitacyjnego należy głębokie oczyszczenie skóry z martwego naskórka, nadmiaru łoju, zanieczyszczeń, zaskórników. Tak przygotowana cera jest podatna na działanie preparatów leczniczych, dzięki czemu peeling kawitacyjny jest stosowany do walki z trądzikiem, rumieniem, czy zmarszczkami.

Szukasz sprzętu do wyposażenia nowego gabinetu kosmetycznego? Sprawdź naszą ofertę na profesjonalne aparaty do pielęgnacji i sprawdzone kosmetyki. Kupisz u nas również nowoczesne urządzenie do kriolipolizy.