Peelingi do twarzy

Jak osiągnąć maksymalnie gładką cerę? Poza zdrową dietą i prawidłową higieną, kosmetykiem, którego nie może zabraknąć w każdej łazience jest peeling do twarzy. Istnieją na rynku różne rodzaje peelingów, a każdy z nich odpowiedni jest do innego rodzaju skóry. W naszej ofercie znajdziesz produkty przeznaczone do pielęgnacji cery suchej, normalnej, mieszanej i tłustej. Poza tym, posiadamy również delikatne preparaty, które mają lecznicze działanie w przypadku cery problematycznej.

Dostępne rodzaje peelingów do twarzy

Pod względem konsystencji można wyróżnić peeling grubo- i drobnoziarnisty, oraz wersję bardziej delikatną, czyli peeling enzymatyczny . Do pielęgnacji twarzy lepiej nie stosować peelingów gruboziarnistych, gdyż mogą podrażnić delikatny naskórek. Tego typu preparaty przeznaczone są do ciała .

Trądzik, popękane naczynka? Znajdź odpowiedni peeling dla siebie!

Istnieje błędne przekonanie, że osoby ze skórą trądzikową powinny unikać peelingów, ponieważ mogą one zaostrzyć podrażnienia i wypryski. Każda osoba, nawet ta, z podrażnioną cerą powinna stosować peeling do twarzy, aby pozbyć się martwego naskórka i zrogowaciałych komórek. Kluczem jest jednak, by dobrać odpowiedni peeling dla siebie. Jeżeli masz problemy z niedoskonałościami, postaw na peeling do cery trądzikowej. Tak samo w przypadku skóry wrażliwej lub naczynkowej. Złuszczający peeling enzymatyczny odświeży wygląd Twojej twarzy bez podrażnień!

Sprawdź pozostałe produkty w naszym sklepie. Poza specjalistycznymi peelingami, znajdziesz tu również profesjonalne urządzenia kosmetyczne , które sprawdzą się w każdym salonie piękności.