Pigmenty do makijażu permanentnego

Barwniki i pigmenty marki NPM, które posiadamy w ofercie sklepu internetowego Abacosun są przeznaczone do wykonywania makijażu permanentnego. Znajdziesz u nas naturalne odcienie, które sprawdzą się do każdej karnacji. Posiadamy barwniki przeznaczone do wypełniania brwi, ust, czy zagęszczania linii rzęs.

Oferta specjalna dla salonów kosmetycznych

Jeżeli prowadzisz swój salon kosmetyczny i posiadasz w ofercie makijaż permanentny, to z pewnością przyda Ci się zestaw profesjonalnych barwników. Inwestując w sprawdzone akcesoria do makijażu permanentnego będziesz mieć przewagę nad konkurencją i zdobędziesz zaufanie klientów. Znajdziesz u nas również urządzenia do wykonywania zabiegów kosmetycznych, jak np. kombajn wielofunkcyjny i wiele innych niezbędnych przyrządów.

Dlaczego warto wybrać barwniki marki NPM?

Obszerny wybór kolorów i możliwość mieszania odcieni to główne zalety barwników marki NPM do makijażu permanentnego. Przygotowane zostały specjalnie do celów farmaceutycznych, dlatego są w pełni bezpieczne dla skóry pacjentów. Pigment zawarty w tych produktach odznacza się trwałością i naturalnym wyglądem. Jeżeli chcesz podnieść jakość swoich usług makijażu permanentnego, to zwróć uwagę na to, jakich używasz barwników i postaw na te z najwyższej półki.