Sprzęt do mikrodermabrazji

Dostępny w naszym sklepie sprzęt do mikrodermabrazji diamentowej Diamond Peel posiada trzy funkcje: eksfoliacji, masażu próżniowego oraz chromoterapii. Tego typu maszyna, poza tym, że może być używana do mikrodermabrazji diamentowej, sprawdzi się również podczas zabiegów spłycania blizn i zmarszczek oraz polepszania jędrności skóry. Aparat posiada wielofunkcyjne zastosowanie, dlatego z pewnością przyda się w każdym profesjonalnym salonie piękności i SPA.

Przenośne urządzenie do mikrodermabrazji

Dla osób, które wykonują zabiegi kosmetyczne w różnych lokalizacjach, czy w domach swoich pacjentów bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem będzie urządzenie przenośne do mikrodermabrazji diamentowej i chromoterapii LED. Inwestując w przenośny sprzęt, zapewnisz sobie więcej klientów, którzy nie mają czasu na wizytę w salonie kosmetycznym. Podobnie jak maszyna stacjonarna, sprzęt przenośny pozwala na wykonanie trzech rodzajów zabiegów upiększających i polepszających wygląd oraz jędrność skóry.

Stawiamy na nowoczesne technologie

Cena urządzeń przeznaczonych do mikrodermabrazji, które znajdują się w ofercie naszego sklepu odpowiada ich wysokiej jakości. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów pochodzących od renomowanych, światowych producentów. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo pacjentów, dlatego wybieramy nowoczesne urządzenia kosmetyczne. Jeżeli zatem szukasz sprawdzonych maszyn do mikrodermabrazji, to z pewnością znajdziesz takie, które spełni wszystkie Twoje wymagania.

Jeżeli masz pytania dotyczące mikrodermabrazji, czy wybranego sprzętu, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać wielofunkcyjne maszyny do zróżnicowanych zabiegów, jak np. urządzenie do mezoterapii bezigłowej, które najlepiej sprawdzą się w Twoim gabinecie kosmetycznym.