Taborety kosmetyczne

Podstawowym wyposażeniem każdego gabinetu kosmetycznego są nie tylko maszyny do wykonywania zabiegów, ale również wygodne taborety. Komfortowe siedzenie zapewni osobie wykonującej zabiegi kosmetyczne odpowiednie warunki do pracy. Poza tym, miejsce takie jak salon piękności powinno być urządzone w sposób elegancki i estetyczny, tak by zachęcić klientów do częstego korzystania z usług. Dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy solidnie wykonane i stylowe taborety z oparciem lub bez, w kolorze śnieżnobiałym lub czarny.

Czym musi wyróżniać się taboret kosmetyczny?

Wybierając taboret kosmetyczny do swojego salonu, zwróć uwagę na to, czy posiada on regulację wysokości. W zależności od wykonywanego zabiegu, specjalista będzie musiał siedzieć przy biurku lub fotelu, a dodatkowo obsługiwać maszyny. Dodatkowo, pracę ułatwi mu obrotowe krzesło na kółkach. Zamiast inwestować w kilka taboretów, wystarczy zakupić jeden, który zajmie znacznie mniej miejsca w niewielkim gabinecie i będzie wielofunkcyjny.

Jaki taboret wybrać?

Taboret kosmetyczny z oparciem bez wątpienia jest wygodniejszy, niż ten bez oparcia. Ten model umożliwi kosmetyczne wykonywanie pracy siedzącej bez obciążania kręgosłupa. Jednak nie w każdym gabinecie jest wystarczająca ilość miejsca, aby zmieścić fotele kosmetyczne z oparciem. Mały taboret z kolej bez trudu schowasz pod stołem, czy łóżkiem kosmetycznym, gdy nie będziesz go potrzebować. Wszystko zależy od tego, na co pozwala Ci Twój budżet, a także przestrzeń gabinetu kosmetycznego.