Urządzenia do elektrostymulacji

Wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne to nasza specjalność. Dlatego w tej części naszego sklepu internetowego znajdziesz profesjonalne maszyny do elektrostymulacji, które urozmaicą Twoją ofertę i zapewnią Ci dużą przewagę nad konkurencją.

Jakie są korzyści elektrostymulacji?

Elektrostymulacja to zabieg, podczas którego emitowane są prądy, które przedostają się do głębszych warstw naskórka, pobudzają mięśnie do pracy i stymulują tkanki. Efektem tego jest wygładzenie zmarszczek, szybsza regeneracja i poprawienie elastyczności skóry dojrzałej. Wszelkie zabiegi pobudzające mięśnie sprawiają, że skóra staje się bardziej dotleniona, dzięki czemu wygląda promiennie i zdrowo. Urządzenie do elektrostymulacji jest najchętniej wykorzystywane do walki ze zmarszczkami oraz do liftingu. Zabieg ten stosuje się nie tylko na twarz, ale również na całe ciało. Odpowiednio dobranym urządzeniem można wzmocnić mięśnie i wymodelować sylwetkę.

Dostępne urządzenia do elektrostymulacji

W naszej ofercie znajdziesz wielofunkcyjne urządzenia przeznaczone do elektrostymulacji i nie tylko. Jeżeli zależy Ci na wprowadzeniu do swojej oferty zabiegu redukującego cellulit to sprawdź Shapetonic RF System. Sprzęt ten łączy działanie dwóch energii - fal radiowych i elektrostymulacji prądami. Maszyna ta działa skutecznie na modelowanie sylwetki na zasadzie “biernej gimnastyki”, ponieważ pobiera energię z tłuszczu odłożonego w wybranych partiach ciała. Następnie rozbija trójglicerydy na glicerynę i wolne kwasy tłuszczowe, które w kolejnej fazie są spalane. Urządzeniem, które polecamy na walkę ze zmarszczkami jest żelazko przeciwzmarszczkowe, dostępne w wersji stacjonarnej i mobilnej. Łącząc w sobie trzy funkcje: lipodermologię, elektrostymulacjię i chromoterapię, wygładza zmarszczki, a także minimalizuje pomarańczową skórkę.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to sprawdź pozostałe maszyny, dzięki którym wykonasz profesjonalne zabiegi upiększające. Dla osób otwierających swój salon polecamy również funkcjonalne fotele kosmetyczne.