Urządzenia do kriolipolizy

Zainwestuj w urządzenie, które trwale redukuje tkankę tłuszczową dzięki użyciu bardzo niskiej temperatury. Kriolipoliza, bo o tym zabiegu mowa, niszczy wyłącznie komórki tłuszczowe (apoptoza), pozostawiając otaczające struktury w nienaruszonym stanie. Zabieg ten może być wykonywany na osobach otyłych, a także na tych, które posiadają niewielką tkankę tłuszczową. Najczęściej wykonywany jest na tych obszarach ciała, z których ciężko jest usunąć warstwę tłuszczu dietą, czy ćwiczeniami. W ofercie naszego sklepu znajdziesz profesjonalne urządzenia kosmetyczne do wykonywania zabiegu kriolipolizy:

Urządzenie Crio Therapy

Umożliwia przeprowadzenie trzech zabiegów na poszczególne partie ciała:

  • na całe ciało z aplikatorami - zabieg typowo odchudzający i niszczący komórki tłuszczowe,

  • na twarz przy pomocy sondy - zabieg manualny i najchętniej wykorzystywany do walki z tkanką tłuszczową na podbródku. Jest w zupełności nieinwazyjny, a zatem bezpieczny dla skóry twarzy. Poza tym kriolipoliza na twarz usprawnia mięśnie, naczynia krwionośne oraz wpływa na zdrowy wygląd cery trądzikowej i ze zmarszczkami,

  • na biust z aplikatorami - odmładzający i ujędrniający tę partię ciała zabieg zwęża naczynia krwionośne piersi, odżywia i dotlenia tkanki przez co pozytywnie wpływa na wygląd biustu.

Urządzenie Therapy Cool

Sprzęt Therapy Cool łączy zabieg kriolipolizy z terapią kontrastami i działa na całe ciało. Niszczy komórki tłuszczowe, redukuje cellulit, a także ma działanie odmładzające na całe ciało i twarz. Innowacyjna formuła połączenia dwóch zabiegów pozwala uzyskać jeszcze bardziej skuteczne efekty - kriolipoliza działa mrożąco, a kontrasty na zasadzie zmiany temperatury z wysokiej na niską. Organizm w tym czasie intensywnie pracuje i sam pozbywa się tkanki tłuszczowej.

Kriolipoliza LS PRO

Urządzenie działa w metodzie VacuElectro, poza aparatem do kriolipolizy posiada również wbudowane żelazko antycellulitowe. Poprzez połączenie tych dwóch sposobów można osiągnąć zadowalające efekty w walce z tłuszczem i cellulitem.

Inwestując w sprzęt do salonu kosmetycznego warto również przyjrzeć się innym aparatom dostępnym w naszej ofercie, jak np.urządzeniu do mezoterapii bezigłowej.