Urządzenia do makijażu permanentnego

Sklep internetowy Abacosun to miejsce, w którym kupisz urządzenia kosmetyczne do makijażu permanentnego marki NPM. Firma ta jest światowym liderem w produkcji tego typu aparatów. W naszej ofercie posiadamy urządzenie ORON 60, dzięki któremu wykonasz trwały efekt różu na policzkach, cieni na powiekach, wypełnienia brwi i wielu innych chwytów makijażowych. Maszynka ta pełni swoją funkcję również przy makijażu paramedycznym lub przy mikropigmentacji włosów.

ORON 60 wykonuje więcej niż makijaż

To wielofunkcyjne urządzenie do makijażu permanentnego może być dostosowane do każdego. Jest wygodne w użyciu, lekkie i precyzyjne. Wykonasz nim perfekcyjne linie i cienie na skórze pacjenta. Aparat ten jest również wykorzystywany do przeprowadzania mikropigmentacji medycznej. Pozwala to na skuteczny kamuflaż blizn pooperacyjnych, przebarwień skóry i rekonstrukcji np. usuniętej brodawki. Tego typu zabiegi pozwalają pacjentom powrócić do pożądanego wyglądu, a przede wszystkim przywracają pewność siebie. Częstym zabiegiem dla mężczyzn, do którego wykorzystywana jest maszyna ORON 60, jest wizualne odtworzenie włosów w przypadku łysienia, wyrównanie linii włosów, czy wypełnienie zakoli.

W naszej ofercie znajdziesz jeszcze wiele innych, profesjonalnych aparatów do wykonywania zabiegów odmładzających, odchudzających i pielęgnacyjnych. Jednym z nich jest np. urządzenie do kriolipolizy, którego cena z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.