Urządzenia do masażu próżniowego

Abacosun to sklep, w którym znajdziesz różnorodne urządzenia kosmetyczne przeznaczone do wykonywania masażu próżniowego. Wykonasz nimi zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę. Masaż próżniowy zwany inaczej ssącym wykorzystywany jest najczęściej do walki z cellulitem. Cały proces masażu odbywa się poprzez połączenie energii termicznej i ciśnienia ujemnego. Dzięki temu rozbita zostaje twarda tkanka cellulitowa, a komórki dotlenione. Pobudzenie układu limfatycznego przyczynia się do oczyszczenia organizmu z toksyn i nadmiaru wody.

Wielofunkcyjne maszyny kosmetyczne

Pośród dostępnych urządzeń znajdziesz wielofunkcyjne maszyny stacjonarne i mobilne, przeznaczone do wykonywania zabiegów upiększających na twarz i ciało. Aparaty, które posiadają funkcję masażu próżniowego to m.in. żelazka antycellulitowe i przeciwzmarszczkowe, kombajny, czy Thermal Shaper. Masaż próżniowy umożliwia głowica vacum, która intensywnie rozmasowuje wybrane partie ciała, np. pośladki, boczki, czy brzuch, rozbijając tkankę tłuszczową.

Zdobądź przewagę nad konkurencją

Zainwestuj w urządzenie do masażu próżniowego w swoim gabinecie kosmetycznym, a zyskasz przewagę nad konkurencją w skutecznej walce z cellulitem! Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę z salonem, pamiętaj o wybraniu odpowiedniej autoklawy do utrzymania sterylności zabiegów kosmetycznych.