Cerri

CERRI - IPL NEXTWAVE

  • FOTOEPILACJA
  • FOTOODMŁADZANIE
  • FOTOREGENERACJA
  • OBKURCZANIE NACZYŃ

  Nextwave to rewolucyjne i najbardziej skuteczne  urządzenie IPL będące owocem wieloletnich badań Dr Cerriego. Nowa metoda nie działa na melaninę włosa, tak jak tradycyjna fotoepilacja,  tylko na hemoglobinę.
  W zabiegu wykorzystuje się zjawisko  fototermolizy selektywnej, czyli zamiany energii świetlnej w ciepło. Pochłaniane jest ono przez hemoglobinę, co w finalnym procesie powoduje zniszczenie mieszka włosowego. Zabiegi są efektywne także w przypadku włosów jasnych

  IPL Dr Cerriego  zapewnia: 

  - innowacyjną fotoepilację
  - fotoepilację włosów jasnych
  - fotoodmładzanie
  - fotoregenerację skóry,  w tym:
  obkurczanie naczynek krwionośnych i  terapie na trądzik

  Metoda epilacji IPL  Dr Cerriego  jest całkowicie inna od dotychczas stosowanych.
  Innowacyjna technika IPL Dr Cerri daje zaskakujące efekty widoczne już po 1 zabiegu. Usuwanie zbędnego owłosienia na długo stało się proste i szybkie.
  Metoda IPL jest tańszą, bezpieczniejszą, łagodniejszą i bardziej komfortową alternatywą do zabiegów laserowych,  które często obarczone są wieloma przeciwwskazaniami.

  Innowacyjna fotoepilacja Nextwave

  Odżywianie komórek formujących włos odbywa się przez brodawkę połączoną z krwiobiegiem. Hemoglobina obecna w erytrocytach pochłania światło IPL. Głębokie ciepło powoduje koagulację (ścinanie się) naczyń krwionośnych które zostają zniszczone od wewnątrz. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu. Następuję odcięcie odżywiania brodawki. W następstwie hamujemy procesy formowania się nowego włosa. Efektom tego procesu sprzyja pobudzenie naczyń krwionośnych, poprzez wykonanie depilacji woskiem tuż przed zabiegiem. Wyrywając włosa wraz z cebulką pobudzamy naczynia, które są w tym momencie płyciej osadzone i robią się bardziej czerwone. W efekcie mogą pochłonąć większą dawkę światła. Ponadto depilacja włosów czyli usunięcia włosa z cebulką osłabia formowanie się nowych komórek. W efekcie tego procesu dochodzi do odcięcie składników odżywczych dla nowych formujących się komórek. Każde następne formy są słabsze i mniej efektywnie produkują trzon włosa a fazy wzrostu znacznie się wydłużają. Ta forma zabiegu świetnie sprawdza się również przy zabiegach na włosy jasne lub siwe.

  Więcej o urządzeniu Nextwave

  Nextwave  jest przeznaczone do epilacji  IPL, czyli intensywnym źródłem światła.

  Atrakcyjna cena urządzenia  umożliwia zaoferowanie zabiegów  w przystępnych cenach dla klientów o różnej zasobności portfela.
  Inwestując w jedno urządzenie można wprowadzić szeroki zakres usług, co pozwala  na zdobycie i usatysfakcjonowanie większej ilości klientów.
  Urządzenie  jest ekonomiczne w użytkowaniu i zapewnia szybki zwrot inwestycji.

  Nextwave wyposażony jest w ergonomiczną głowicę, o obszarze oddziaływania na skórę  ok. 10 cm2, dzięki czemu możemy znacznie skrócić czas zabiegu, oszczędzając  impulsy, co zmniejsza koszt eksploatacji. 

  Urządzenie jest  dostarczane z dwoma filtrami  590-1000nm do epilacji  i  620- 1000nm  do fotoodmładzania oraz epilacji  skóry delikatnej. Pozwala to na dostosowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb klienta.
  Technologia światła pulsacyjnego Cerri i  zastosowanie specjalnych  filtrów  sprawia, że zabiegi są  bezpieczne  dla skóry i bezwzględne dla niepożądanych  włosów.

  Wraz z urządzaniem otrzymasz cztery reduktory ograniczające emisję światła. Zawężenie pola emisji światła pozwala wykonać precyzyjny zabieg na mniejszych obszarach ciała np. wąsik i bikini, co  ogranicza naświetlanie zbędnych powierzchni skóry.

  Nextwave   wyposażony  jest w ciekłokrystaliczny ekran, czytelny panel sterowania oraz intuicyjne oprogramowanie co wpływa na łatwość obsługi i  podnosi komfort pracy.

  Niewielki rozmiar urządzenia pozwala  swobodnie przemieszczać je,  umożliwiając także świadczenie usług przez „mobilne kosmetyczki”.
  • WSPARCIE POSPRZEDAŻOWE: Szkolenie, transport, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, konsultacje telefoniczne dotyczące wykonywania zabiegów, możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania wsparcia technicznego,
  • MATERIAŁY REKLAMOWE: Spytaj o dostępne materiały
 • - fotoepilacja – usuwanie owłosienia na twarzy i ciele dla fototypu 1,2 i 3
  - fotoepilacja włosów jasnych
  - fotoodmładzanie – spłycanie zmarszczek
  - zabiegi dla cer trądzikowych
  - rozświetlenie zmian pigmentacyjnych
  - redukcja rumienia
  - obkurczanie  naczyń krwionośnych

 • FOTOEPILACJA:

  Tak jak w przypadku każdego innego systemu do epilacji, zabiegi  muszą być powtarzane, aby uzyskać dobre rezultaty. Początkowo fotoepilację wykonuje się średnio co 3- 4 tygodnie, następnie czas ten wydłuża się. Efekty widoczne są po pierwszym zabiegu.
  Po każdej fotoepilacji  odrasta coraz mniej włosów i są one cieńsze. W większości  przypadków   już po 4 -5 zabiegach włosy nie odrastają.
  W zależności od predyspozycji ( rodzaj włosa, czynniki hormonalne, wiek itp.) efekty finalne będą się różniły.


  FOTODMŁADZANIE:

  Jest  nieinwazyjnym zabiegiem  przy użyciu światła pulsacyjnego IPL wskazanym w przypadku zmarszczek, blizn i utraty jędrności skóry.
  Fototermoliza wpływa na podgrzanie  włókien kolagenowych. Podwyższona temperatura   pobudza  fibroblasty i stymuluje proces odbudowy włókien kolagenu i elastyny oraz tworzenia nowych komórek.  W efekcie polepsza się  jędrność i elastyczność skóry. Następuje  spłycenie zmarszczek,   wygładzenie skóry i zwężenie porów oraz spowolnienie procesów  starzenia się skóry. 
  Energia IPL  nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również ją regeneruje. Biostymulacja w sposób kompleksowy niweluje objawy starzenia się skóry, która  nabiera blasku i zdrowego wyglądu.
  Zabiegi mogą być wykonywane na twarz, szyję, dekolt, dłonie oraz inne części ciała. Sesje dają także dobre  efekty przy regeneracji skór uszkodzonych (rozstępy, blizny potrądzikowe).


  FOTOREGENERACJA

  Selektywna fototermoliza jest także skuteczna  w przypadku obkurczania naczyń krwionośnych, redukowania rumienia i zmniejszania zaczerwienienia. Hemoglobina obecna w erytrocytach pochłania światło. Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i zwężenie naczynia. Pozytywne i szybkie efekty  widoczne są  przy zabiegach niwelujących rumień, czasem już po pierwszym zabiegu można zaobserwować widoczne wyciszenie zmian.
  Trądzik
  Nextwave jest efektywny w przypadku zabiegów na trądzik,  w tym przy  zapalnych zmianach trądzikowych. Zatkane pory tworzą zamknięte beztlenowe środowisko, które powoduje gwałtowny rozwój bakterii (Propionibacterium Acnes) pod skórą. Bakterie beztlenowe produkują porfirynę jako część swego normalnego życiowego cyklu.
  Fale świetlne pochłaniane są przez porfiryny – barwniki beztlenowych bakterii, odpowiedzialnych za powstawanie trądziku pospolitego. Porfiryny pod wpływem promieniowania uwalniają aniony tlenowe powodujące śmierć beztlenowej komórki bakteryjnej. Efektem tego procesu jest zmniejszeniem ilości zapalnych zmian trądzikowych. Często wraz z bakteriami niszczone są, bądź uszkadzane, gruczoły łojowe, co ogranicza łojotok. Dodatkowo działanie to uporządkowanie włókien kolagenowych, czego konsekwencją jest zniwelowanie blizn potrądzikowych, zwężenie porów i wygładzenie skóry. Zabieg jest skuteczny i mało czasochłonny w porównaniu z leczeniem farmakologicznym.