Urządzenia wykorzystujące fale radiowe

Urządzenia kosmetyczne wykorzystujące fale radiowe są najczęściej używane do zabiegów odmładzających i modelujących sylwetkę. Najchętniej stosują je Panie, które chcą odmłodzić wygląd skóry twarzy, wygładzić zmarszczki i przywrócić jędrność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania takiego urządzenia, które spełni wszystkie Twoje wymagania.

Jakie zastosowanie w kosmetyce mają fale radiowe?

Fale radiowe w kosmetyce wykorzystuje się w formie zabiegów na twarz i całe ciało. Nowoczesne technologie zastosowane przy produkcji oferowanych przez nas urządzeń dają gwarancję, że zabiegi te są bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne. Główną zaletą fal radiowych monopolarnych i bipolarnych jest to, że mają działanie wyszczuplające i przeciwzmarszczkowe. Aktywują wytwarzanie i regenerację kolagenu, co świetnie wpływa na walkę ze zmarszczkami, a do tego działa odmładzająco na całą skórę.

Sprawdź nasze wielofunkcyjne maszyny kosmetyczne

Dostępne w naszym sklepie urządzenia emitują fale radiowe przez specjalną sondę. Energia przechodzi do głębszych warstw skóry i zwiększa temperaturę w tkankach, dzięki czemu stają się lepiej dotleniona i odżywione. Tego typu zabieg przywraca skórze jędrność i młodzieńczy blask. Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych są przede wszystkim bezpieczne i bezbolesne, ponieważ są nieinwazyjne. Zadbaj o wygodę swoich pacjentów i sprawdź komfortowe fotele kosmetyczne.