Wosk i akcesoria do depilacji

W tej części naszego sklepu internetowego znajdziesz wszystko, co potrzebne do wykonania profesjonalnej depilacji woskiem. Klasyczny wosk może być stosowany do depilacji całego ciała:

  • nóg,

  • brwi,

  • bikini,

  • wąsika.

Wykonując ten zabieg w salonie kosmetycznym musisz mieć pewność, że korzystasz ze sprawdzonych produktów, które nie uczulają i nie podrażniają skóry twoich pacjentów. Poza tym, muszą być skuteczne, żeby zabieg przeszedł możliwie szybko i bezboleśnie.

Pacjentki często boją się poddania depilacji woskiem uprzedzone o bólu, zwłaszcza jeśli chodzi o miejsca intymne. Aby zapewnić im maksymalny komfort podczas zabiegu, skorzystaj z profesjonalnych preparatów przeznaczonych do depilacji brazylijskiej, twarzy i nóg.

Wyciąg z zielonego jabłka i wosku pszczelego

W naszej ofercie znajdziesz woski cukrowe, perłowe, tytanowe, w wersji owocowej, czy z talkiem, wyprodukowane przez znaną markę Rica. Produkty do depilacji dostępne są zarówno w wersji na twardo, w puszce, jak i na miękko. Ich skład bogaty jest w naturalne składniki i pielęgnacyjne olejki, które są odpowiednie do skóry wrażliwej.

Nie zapomnij o pielęgnacji po depilacji

Kosmetyki po depilacji są ważnym elementem pielęgnacji. Skóra poddana zabiegom woskowym jest podrażniona, zaczerwieniona i podatna na uszkodzenia. Aby temu zapobiec, a także uniknąć wrastania włosków, należy stosować odpowiednie preparaty, które znajdziesz w naszej ofercie.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Sprawdź pozostałe produkty, takie jak urządzenia kosmetyczne , czy umeblowanie, które sprawdzi się w twoim gabinecie kosmetycznym.